Hakkımızda

Hakkımızda

Çağlar Elektronik, yaratıcılığın esas olduğu bir anlayışla müşterilerine katma değer sağlayan ürün ve çözümler üretir. Yaratılan bu sinerji, sektördeki boşlukları doldurduğu gibi pazarı hareketlendirecek yeni rakipler yaratma yönünde de değerlendirilebilir.Ana hedefimiz müşterilerimize fayda sağlamaktır. Yaratılan bu faydanın oluşma biçimi teknik, ekonomik ve sosyal süreçlerin oluşturduğu bir bütündür.


Çağlar Elektronik, araştıran ve sorgulayan, yeniliğe açık zihinlerin yaratıcılığını kurumsal bir yapı içerisinde üretkenlikle bütünleştirmektedir.Çağlar Elektronik, fikir aşamasından, üretim sürecine kadar uzanan ürün geliştirmenin tüm detaylarını, girişimci ruh ve tecrübeyle özdeşleştirdiği hizmetlerle müşterilerine sunmaktadır.


Firmamız  1981 yılında Kadıköy Suadiye de faaliyete başlamış olup, 2001 yılında Tekofaks Elektronik tarafından yetkili servislik verilmesi ile Panasonic Yetkili servisi olarak çalışmaya başlamış.kısa sürede merkez bölge servisi olarak devam etmiştir.Firmamız Tekofaks firması ile çalışılan dönemde yapmış olduğu hizmetlerinden ve sağladığı müşteri memnuniyetinden dolayı birçok kez yılın en başarılı servisliği ödüllerini almıştır.

2009 yılında Panasonic Türkiye nin açılması ile birlikte firmanın Anadolu yakası merkez servisliğini yapmaya başlamıştır. İlk yılın sonunda İstanbul birincisi Türkiye ikincisi olmuştur. Gösterilen üstün hizmet ve çözüm odaklı hizmetlerinden dolayı 2011 yılı Ağustos ayından itibaren Panasonic Türkiye Kart onarım merkezi olmuştur. Bu konuda tüm Türkiye deki tüm Panasonic servislerine hizmet ve teknik destek vermektedir.

ÇAĞLAR ELEKTRONİK olarak 2014 yılından itibaren Bose Sevisliğinide bünyemize katarak hizmet vermekteyiz. 2017 yılından itibaren Bang & Olufsen Yetkili Teknik Servisliğinide Bünyemize katmış bulunmaktayız.